Welkom


 


Volgende activiteit

PK Indoor Ben-Pup-Min op zondag 17/12/2017 om 10u00 te Hoboken

Volgende wedstrijd

Veldloop op zondag 17/12/2017 om te Lilse Bergen - Lille

Laatste nieuws

Veldloop in Booischot
Op de veldloop van AVZK in Booischot behaalden onze atleten vier individuele overwinningen.
Sofie Van Accom was de beste bij de seniors, meteen haar eerste zege deze winter.
Junior Senne Mols was toe aan zijn tweede seizoenszege, terwijl zowel Silke Rutten als Maria Vranckx voor de derde keer de hoogste trede van het podium mochten beklimmen.
Volgende atleten wisten een top-5 plaats te behalen:
G-atleten:     2. Dargan De Voght
Pup H '08 :    5. Ward De Vos
Min H '06 :     2. Ward Vleugels
Min H '05 :     3. Arthur Engelen
Schol H :       5. Costia De Kimpe
Jun H :          1. Senne Mols
Sen H :          5. Laurent Bierinckx
Mas H :          5. Johan Wils
Ben D '10 :     5. Charlotte Lembrechts
Pup D '08 :     3. Fien Hannes
Min D '06 :      4. Femke Paquay
                      5. Janne Weyers
Min D '05 :      4. Isabeau Van Broeckhoven
Cad D :           3. Lore Weyers
Schol D :         1. Silke Rutten
                        2. Hanne Wils
Sen D :            1. Sofie Van Accom
                        3. Jolien Boonen
Mas D W50:     1. Maria Vranckx

gepost door herman op 12-12-2017 Meer nieuws

2e indoormeeting in Herentals
Met  165 deelnemers en nog veel meer toeschouwers was de sporthal weer goed gevuld.
De juryleden en medewerkers leverden naar gewoonte knap werk zodat iedereen tijdig huiswaarts kon keren. Van de 60 uitgereikte medailles kwamen er heel wat in handen van ACHL-jongeren.
Dit waren onze medaillewinnaars:
Benjamins meisjes:    50m:         1. Jana Gevers            8"41
                                                   2. Lieze Eyckmans       8"80
                                                   3. Lien Van Rooy          8"84
                                  Hoog:        1. Jana Gevers            1m03
                                                   2. Lien Van Rooy          0m95
                                                   3. Stien De Meulemeester   0m90
                                                   3. Lieze Eyckmans        0m90
                                  Kogel:       2. Stien De Meulemeester   6m06
                                                   3. Tove Bras                 6m05
Benjamins jongens:   50m:          2. Emiel Heylen             8"60
                                  Hoog:        2. Emiel Heylen              1m01
                                                   3. Thor Emsens             0m98
                                  Kogel:       2. Emiel Heylen              7m67
Pupillen meisjes:        50m:         3. Fien Hannes              8"21
                                  Ver:          1. Julie Lembrechts       3m75
                                                   3. Fien Hannes              3m63
                                  Kogel:       1. Mynthe Emsens         7m20
                                                   2. Amber Willepenninckx     6m79
Pupillen jongens:       Kogel:       2. Lars De Bal                7m41
                                                  3. Senne Aerts               7m40
Miniemen meisjes:     50m:         2. Martha Van Ballaer     7"63
                                  Ver:          1. Martha Van Ballaer     4m49
                                  Hoog:       1. Remone Van De Velde       1m44
                                  Kogel:       1. Emma Goor                 9m40
                                                   3. Remone Van De Velde       8m63
Miniemen jongens:     50m:         1. Arthur Engelen           7"44
                                                   2. Wout Boeckx              7"71
                                  Ver:          1. Arthur Engelen            4m58
                                  Hoog:        1. Arthur Engelen           1m37
                                  Kogel:        2. Heremans Warre       7m59
                                                    3. Tibo Van Roey           7m55

gepost door herman op 10-12-2017 Meer nieuws

Pech voor Sofie Van Accom in Crosscup.
Een verkoudheid verstoorde het plan van Sofie Van Accom om via een goede prestatie in Roeselaere naar het EK veldlopen te geraken.
Nu eindigde ze als vierde Belgische in de wedstrijd en worden de eerste twee, Imana Truyers en Hanna Vandenbussche, uitgestuurd naar het EK.
Zo hard kan topsport zijn!
In de tussenstand staat Sofie nog wel op de tweede plaats, achter Imana en voor Hanna.

Master Johan Wils haalde weer het maximum uit zijn wedstrijd. Hij was tweede in zijn categorie(M40) en blijft ook leider. De eerstvolgende wedstrijd zal hem al heel wat wijzer maken i.v.m. het eindklassement.

gepost door herman op 27-11-2017 Meer nieuws