Nieuws

Nationale Veldlooptitel voor Floor Michielsen!
Op een enorm lastige omloop(water en slijk) presteerden onze atleten op hoog niveau tijdens de Nationale Veldloopkampioenschappen in Stene.
Eerstejaars scholier Floor Michielsen liep alle tegenstand op een hoopje en finishte met een ongeziene voorsprong naar haar eerste veldlooptitel.
Junior Michiel Van Dyck controleerde mee de wedstrijd en moest in de laatste ronde enkel de meerdere erkennen van de vicekampioen van vorig jaar.
Met acht plaatsen bij de eerste tien mogen we van een geslaagd Kampioenschap spreken voor AC Herentals.
De top-10 plaatsen:
Pup D '02:           9.Xanthe De Kimpe
Schol D '97:        1.Floor Michielsen
Korte Cross D:   6.Sofie Van Accom
Pup H '02:           6.Joren Lehaen
Min H '01:            6.Rik Malcorps
Cad H '99:           6.Jonas Geens
Jun H:                 2.Michiel Van Dyck
Korte Cross H:   5.Tom Van Rooy
Vooral voor de benjamins waren het barre omstandigheden.Zij moesten om 10u15 de spits afbijten van deze kampioenschappen.Op dat ogenblik viel er nog sneeuwwater uit de lucht.
Een dikke proficiat aan de benjamins die deelnamen aan de aflossingen:
-Yane Geudens-Gille Hannes-Floor Pierré-Lore Weyers (5e plaats)
-Marthe Van den Broeck-Eden Garner-Margot Laenen-Nore Geudens (38e plaats)
-Lucas Vandenbroeck-Mees Laenen-Jasper Lehaen-Arno Philips (13e plaats)

gepost door herman op 10-3-2013

7 Kampioenen, 7 clubrecords, 25 medailles voor Masters !
Wat een sprekende resultaten van onze Masters op hun Belgisch Indoorkampioenschap!
7 Kampioenen(vorig jaar 3) en in totaal 25 medailles(vorig jaar 11) dat bewijst de opgemerkte aanwezigheid van onze masters op het Kampioenschap in Gent.
De Kampioenen:
W35:  60H:          Veronique Thys        10"48
W40:  400:           Ilse Peetermans        66"87
          Hinkstap:   Ilse Peetermans        10m01
W55:  1500:         Jeannine Coenen      6'00"42
M40:   60H:          Bart Van Caeyzeele  9"77
           Ver:          Bart Robben              5m59
M55:   800:          Herman Lievens        2'25"48
Dat de prestaties van een hoog niveau waren bewijzen de 7 clubrecords.
De nieuwe recordhouders:
-Johan Wils:          1500 A.C.                4'11"58
-Johan Pieroni:       200 M40(ook A.C.) 24"26
-Johan Pieroni:       400 M40(ook A.C.) 53"91
-Herman Lievens:   800 M55                 2'25"48
-René Jacobs:        1500 M60               5'30"86
-Ilse Peetermans:    400 W40                66"87
-Ilse Peetermans:    Hinkstap W40        10m01

De uitslagen vind je hier:  http://www.toastit-live.be/results/2013/maa/za09/WPdoc.txt

gepost door herman op 9-3-2013

Lien Torfs schittert op BK met 2 titels !
Lien Torfs was vandaag de grote uitblinkster op het Belgisch Kampioenschap voor cadetten en scholieren.
Met een stevig clubrecord(9"00) op de 60Horden haalde ze ook de titel binnen na een spannende strijd.
Ook in het hinkstapspringen was Lien de beste van het ganse lot. Een mooie afsluiter van het indoorseizoen voor Lien !
Er waren ook nog medailles voor Elise Helsen(2e in het kogelstoten met een P.R.) en Jorn Van Dijck(2e op de 60Horden)
Alle uitslagen:
60 cad D:           7.Julie Vermonden                     8"06
                        13.Marie Hanssens                      8"21
                        30.Dora Proost                             8"51
200 cad D:         4.Julie Vermonden                     26"53(clubrecord)
                           5.Marie Hanssens                     26"59
                         13.Dora Proost                            27"54
60H cad D:         1.Lien Torfs                                9"00(clubrecord)
                         16.Elise Helsen                            9"69
Hinkstap cad D:  1.Lien Torfs                            10m66
                           8.Jits Robben                           9m54
Kogel cad D:       2.Elise Helsen                        12m18
60 schol D:         9.Ine Van Hoeck                        8"00(evenaring clubrecord)
                         31.Jente Hofmans                       8"40
200 schol D:       5.Ine Van Hoeck                      26"28
Hinkstap schol D:  8.Evelien Moons                    9m76
400 cad H:         7.Jorn Van Dyck                      56"17
60H cad H:         2.Jorn Van Dyck                        8"81
                           6.Arne Van Hove                      9"27
60H schol H:    18.Michiel Bienens                       9"50
Polsstok schol H: 7.Michiel Bienens                   3m80

gepost door herman op 3-3-2013

Brons voor Kirsten en sterke 200m van Flavio !
Vandaag hadden de juniors en beloften hun Nationaal Kampioenschap in Gent.
Er was één medaille voor onze atleten.
Daarvoor zorgde hoogspringster Kirsten Lebon. Zij werd derde bij de juniors.
Flavio  Teixeira viel net buiten het podium op de 200m, maar zette wel een zeer sterke tijd neer.
De uitslagen:
60 jun H:    22.Cedric Sels                     7"53
                  decl. Flavio Teixeira
200 jun H:    4.Flavio Teixeira               22"93
400 jun H:  18.Frederic Op de Beeck   53"28
400 jun D:  13.Annelies Hanssens      64"11
60H jun D:  10.Shauni Van Hal               9"94
Hoog jun D:  3.Kirsten Lebon                1m56
                    7.Shauni Van Hal              1m45
60 Bel. H:   16.Brent De Pauw              7"48
200 Bel. H:  7.Brent De Pauw             23"30

gepost door herman op 2-3-2013

DRIE ACHL-Masters winnen Cross-Cup !
Voor de masters had zondag de laatste wedstrijd voor de cross-cup plaats in Dour.
Zowel Johan Wils als Sandy Drouard waren er de beste in hun categorie.
René Jacobs moest slechts één leeftijdsgenoot laten voorgaan.
Deze drie atleten wonnen ook het algemeen klassement van de cross-cup !
Sandy Droaurd wint bij de masters W35, Johan Wils wint bij de masters M35 en
René Jacobs was de beste bij de masters M60.

gepost door herman op 25-2-2013

VIJF overwinningen in Essen !
Op de veldloop van Essen wisten onze atleten niet minder dan 5 overwinningen te behalen.
Zo mochten Xanthe De Kimpe en Stijn Jacobs voor de eerste keer dit seizoen op het hoogste
trapje van het podium plaats nemen.
De Top-5 plaatsen van onze atleten:
Ben D '04:    2.Yane Geudens
                    3.Lore Weyers
                    5.Lise Verdonck
Ben H '05:    2.Lucas Van den Broeck
Pup D '02:    1.Xanthe De Kimpe
Pup H '03:    2.Oliver Garner
Pup H '02:    1.Joren Lehaen
                    2.Ruben Lembrechts
Min H '01:    3.Rik Malcorps
Cad D:         4.Elise Bastiaens
Schol H:      4.Hannes Geentjens
Jun H:         1.Michiel Van Dyck
Sen D:         2.Jolien Boonen
                    4.Vicky Lieckens
Mas D:         2.Maria Vranckx
                    5.Wendy Drouard
Korte Cross H:  1.Tom Van Rooy
                          2.Thomas Thys
Mas H:         1.Stijn Jacobs
                    2.Bram Everaert

gepost door herman op 25-2-2013

Geslaagde Jeugdindoormeeting !
Net als bij onze vorige indoormeeting(december) passeerden er ook nu weer meer dan 200 jongeren aan de inschrijvingstafel. Onze club was vertegenwoordigd door 113 atleetjes.
Volgende jongeren van onze club plaatsten zich bij de eerste drie en mochten goud,zilver of brons mee huiswaarts nemen:
Ben D:   50m:     1.Yane Geudens             8"84
                          3.Laura Van Aelten         8"85
              Ver:      2.Yane Geudens            3m17
                          3.Laura Van Aelten         3m17
              Kogel:  1.Lani Herremans            6m68
                          2.Laura Van Aelten         6m32
                          3.Yane Geudens             6m04
Ben H:   50m:    2.Ferre Desmedt              8"71
                         3.Arno Philips                   8"73
              Ver:     2.Ferre Desmedt              3m19
                         3.Senne Van Gelder         3m12
             Kogel:  1.Kamiel Van de Perre      8m31
                         2.Senne Van Gelder         7m55
                         3.Arno Philips                   6m95
Pup D:   50H:     2.Lore Janssens             10"34
             Kogel:  1.Karlien Eelen                  7m12
                         3.Femke Van Mengsel       6m89
             Hoog:   3.Karlien Eelen                  1m10
Pup H:   50H:     1.Stef Geukens                 9"59
             Hoog:    1.Robbe Torfs                  1m27
                          2.Arthur Kerkhofs            1m21
             Kogel:  2.Robbe Torfs                   7m37
Min D:   50H:     1.Lynn Beck                      8"76
             Hoog:   1.Fiebe Tengrootenhuysen  1m35
                          2.Fien Engelen                     1m30
              Ver:     1.Fien Engelen                      4m39
                          3.Lynn Beck                         4m09
             Kogel:   1.Yasmine Van Der Auwera   9m61
                          2.Britney Herremans               8m73
Min H:   Ver:       1.Jens Desmedt                      4m60
             Hoog:    3.Sverre Mariën                      1m30
             Kogel:   2.Siemen Chignesse                7m62

gepost door herman op 25-2-2013

Clubrecord voor Sofie Van Accom !
Dat Sofie Van Accom momenteel sterk presteerd,bewijzen haar Vlaamse en Belgische titel op de 1500m.
Naast deze 2 titels werd Sofie tussenin ook nog Universitair Kampioen op de 3000m.
Met een tijd van 10'07"06 verbeterde ze ook het clubrecord op deze afstand.

gepost door herman op 20-2-2013

Stevig clubrecord voor 4x200 cadettenteam.
Vorig weekend liepen onze cadetten dames een sterke 4x200 op de indoormeeting in Gent.
De ploeg bestond uit Marie Hanssens,Lien Torfs,Dora Proost en Julie Vermonden.
De tijd die ze liepen(1'46"91) betekent een verbetering van het vorige clubrecord met meer dan 10 seconden. Ook is het bijna 5 seconden sneller dan de snelste cadettentijd van vorig seizoen,gelopen in België.

gepost door herman op 19-2-2013

Vlaamse Veldlooptitels voor onze Masters !
Het waren vooral onze masters die het podium sierden van de Vlaamse Veldloopkampioenschappen,die zondag plaats vonden in Hulshout.
Ze behaalden niet minder dan 4 titels.
Bij de mannen was het Johan Wils die voor de zevende maal dit seizoen zijn wedstrijd won(M35)
Sandy Drouard(W35), Annemie Vissers(W55) en Christiane Van de Water(W65) waren de vrouwelijke winnaars.
Bij de jeugd waren er podiumplaatsen voor Floor Michielsen(Schol),Oliver Garner(pup) en Joren Lehaen(pup).
Een overzicht van de top-10 plaatsen:
Ben D '04:   6.Floor Pierré
                   7.Yane Geudens
                   9.Lise Verdonck
Ben H '05:   6.Lucas Van den Broeck
Pup D '03:  10.Makura Kaba
Pup D '02:    4.Xanthe De Kimpe
Pup D '03:    3.Oliver Garner
Pup D '02:    3.Joren Lehaen
Min D '00:    8.Daphne Auwers
Min H '01:   10.Rik Malcorps
Schol D '97:  2.Floor Michielsen
Jun H:           4.Michiel Van Dyck
Korte Cross D:  9.Kaat Vermeulen
Korte Cross H:   8.Thomas Thys
Sen H :           9.Tom Van Rooy
Mas D W35:   1.Sandy Drouard
Mas D W45:   2.Maria Vranckx
Mas D W55:   1.Annemie Vissers
Mas D W65:   1.Christiane Van de Water
Mas H M35:    1.Johan Wils
                       2.Stijn Jacobs
Mas H M40:    6.Gert Engelen
                      9.Luc Hapers
Mas H M60:   2.René Jacobs

gepost door herman op 19-2-2013


-0- -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16- -17- -18- -19- -20- -21- -22- -23- -24- -25- -26- -27- -28- -29- -30- -31- -32- -33- -34- -35- -36- -37- -38- -39- -40- -41- -42- -43- -44- -45- -46- -47- -48- -49- -50- -51- -52- -53- -54- -55- -56- -57- -58- -59- -60- -61- -62- -63- -64- -65- -66- -67- -68- -69- -70- -71- -72- -73- -74- -75- -76- -77- -78- -79- -80- -81- -82- -83- -84- -85- -86- -87- -88- -89- -90- -91- -92- -93- -94- -95- -96- -97- -98- -99- -100- -101- -102- -103- -104- -105- -106- -107- -108- -109- -110- -111- -112- -113- -114- -115- -116- -117- -118- -119- -120- -121- -122- -123- -124- -125- -126- -127- -128- -129- -130- -131- -132- -133- -134- -135- -136- -137- -138- -139- -140- -141- -142- -143- -144- -145- -146- -147- -148- -149- -150- -151- -152- -153- -154- -155- -156- -157- -158- -159- -160- -161- -162- -163-