Nieuws

2e dag PK: 8x goud, 8x zilver, 6x brons
Deze tweede dag van de provinciale kampioenschappen was voor AC Herentals nog succesvoller dan de eerste.
In totaal werden niet minder dan 22 medailles binnengehaald.
Ook waren deze podiumplaatsen, in vele gevallen, gekoppeld aan persoonlijke records.
Alle medaillewinnaars van de tweede dag:
Goud:        Robbe Torfs:                          Polsstok Cad H(3m70)
                  Kwinten Torfs:                       100 Sch H(11"56)
                  Matthias Van Gestel:              200 Sch H(22"85)
                  Kwinten Torfs:                       Polsstok Sch H(3m90)
                  Silke Rutten:                           1500 Sch D(4'56"89)
                  Fleur Hooyberghs:                  Polsstok Sch D(3m50)
                  Jef Vermeiren:                        Hoog Jun H(1m90)
                  Lauranne Van Hooghten:        Speer Jun D(34m13)
Zilver:        Robbe Torfs:                           100 Cad H(11"90)
                  Senne Van Gelder:                  Discus Cad H(33m60)
                  Dadjika Vanbellingen:              100H Sch D(15"40)
                  Dadjika Vanbellingen:              Hinkstap Sch D(9m79)
                  Julie Vermonden:                    Ver Jun D(5m14)
                  Julie Huybrechts:                    Speer Jun D(31m25)
                  Michiel Bienens:                      Polsstok Sen H(3m85)
                  Elise Helsen:                           100H Sen D(15"72)
Brons:       Tijs Bruyns:                             800 Cad H(2'08"47)
                  Jens Desmedt:                        100 Sch H(11"64)
                  Joos Gielis:                              200 Sch H(24"17)
                  Femke Sauviller:                      100H Sch D(15"51)
                  Hanne Borstlap:                       100H Jun D(15"74)
                  Hanne Borstlap:                        Ver Jun D(4m99)

gepost door herman op 30-4-2018

1e dag PK: 5x goud, 5x zilver, 3x brons
De eerste dag van de provinciale kampioenschappen leverde onze club 13 medailles en 1 clubrecord op.
Het clubrecord kwam er voor Elke Gys. Als master overtroefde ze alle seniors in het discuswerpen met een recordworp van 42m76.
De medaillewinnaars op deze eerste dag:
Goud:       Robbe Torfs:                     100Horden cadetten(14"30)
                 Senne Van Gelder:           Speer cadetten(40m10)
                 Kwinten Torfs:                  Ver scholieren(6m83)
                 Elise Helsen:                      Kogel seniors(12m92)
                 Elke Gys:                            Discus seniors(42m76)
Zilver:       Robbe Torfs:                      Ver cadetten(5m86)
                 Dries Vandeweyer:            Hinkstap cadetten(10m96)
                 Jens Desmedt:                    110Horden scholieren(15"40)
                 Fiebe Tengrootenhuysen:   100 juniors(12"50)
                 Elise Helsen:                        Hoog seniors(1m62)
Brons:      Tijs Bruyns:                         400 cadetten(56"62)
                 Fleur Hooyberghs:              100 scholieren(12"88 )
                 Britney Herremans:             Discus juniors(32m31)

gepost door herman op 29-4-2018

Beker van Vlaanderen: 1e plaats voor de jongens
Na de meisjes gisteren, was er ook winst voor de jongens.
Het gebeurde eveneens op een overtuigende wijze, want net als de meisjes hadden ook de jongens meer dan 30 punten voorsprong.
Volgende jongens wonnen hun proef:
-Lars De Bal(pup):                        Kogel(8m25)
-Siebe Bos(pup):                          Hockey(39m75)
-Jaden Coley - Sied Deswert - Siebe Bos - Rhune Fransen(pup):           4x60(35"15)
-Sean Van Hullebus(min):             150(21"22)
-Arthur Engelen(min):                    300(43"10)
-Daan Pluym(min):                         1000(3'11"99)
-Arthur Engelen(min):                      Ver(4m66)
-Wout Boeckx - Daan Pluym - Sean Van Hullebus - Arthur Engelen(min):   4x80(43"93)



Op 15 september 2018 gaan we dus met zijn allen naar  Sint-Niklaas voor de finale van de BvV jeugd!

gepost door guido/herman op 22-4-2018

Meisjesjeugd plaatst zich voor de interclubfinale!
De maanden april en mei staan in het teken van de interclubwedstrijden.
Onze pupillen en miniemen meisjes mochten vandaag de spits afbijten.
Ze deden het met succes!
Met 34 punten voorsprong op de organiserende club, Edegem, wonnen ze hun wedstrijd.
Zij mogen zich reeds opmaken voor de Vlaamse finale die doorgaat op zaterdag 15 september in St.Niklaas.
Proficiat aan alle meisjes die hebben deelgenomen!
Volgende atleten wonnen hun proef en behaalden het maximum der punten:
-Mynthe Emsens(pup):                Kogel(6m98 )
-Amber Willepenninckx(pup):      Hockey(32m53)
-Noor Vermeiren(min):                 80(10"71)
-Noor Vermeiren(min):                 300(44"40)
-Anne-sophie Bremans(min):      1000(3'23"16)
-Febe Nys(min):                           Ver(4m46)
-Emma Goor(min):                        Speer(24m45)
-Kaba Dyalanka - Nore Van den Eynde - Anne-sophie Bremans - Noor Vermeiren(min):   4x80(44"43)

gepost door herman op 21-4-2018

Beker van Vlaanderen: 1e plaats voor de meisjes
Great moment!

CU in Sint-Niklaas (finale BvV jeugd - 15 september 201

gepost door guido op 21-4-2018

Paaseierenmeeting 2 april 2018
Vandaag opende AC Herentals het zomerseizoen met de traditionele paaseierenmeeting.
155 atleten tekenden present voor deze jeugdmeeting. 
En al direct konden wij heel wat knappe prestaties noteren.

Volgende ACHL-jongeren kwamen als winnaar naar voor:
-Benjamins meisjes:    60:         Jana Gevers(9"89)
                                   ver:        Jana Gevers(3m52)
                                   kogel:     Jana Gevers(6m87)
-Benjamins jongens:   ver:        Sepp Lathouwers(3m49)
                                   kogel:     Sepp Lathouwers(8m32)
-Pupillen meisjes:        ver:        Amber Willepenninckx(3m85)
                                   hockey:  Amber Willepenninckx(35m32)
-Pupillen jongens:       60:         Sied Deswert(9"46)
                                   1000:     Siebe Bos(3'35"61)
                                   60H:       Ward De Vos(12"77)
                                   ver:        Siebe Bos(4m11)
                                   hockey:  Siebe Bos(39m88 )
-Miniemen meisjes:     80:          Noor Vermeiren(11"14)
                                   1000:      Noor Vermeiren(3'26"14)
                                   60H:        Martha Van Ballaer(10"95)
                                   hoog:      Noor Vermeiren(1m36)
                                   speer:     Emma Goor(21m45)
-Miniemen jongens:    80:          Arthur Engelen(11"32)
                                   1000:      Arthur Engelen(3'12"04)     

De uitslagen kan je hier raadplegen.

gepost door guido/herman op 2-4-2018

BK Masters Veldlopen: 2 podiumplaatsen
Slechts zes masters van AC Herentals maakten de verplaatsing naar Gesves om hun Belgisch kampioenschap te betwisten.
Ze zorgden er wel voor dat onze clubkleuren goed in beeld kwamen.
Stefan Rens en Herman Lievens behaalden zelfs een podiumplaats. Voor Stefan een herhaling van de voorbije twee jaar. Bij Herman was het al langer geleden dat hij nog eens het podium op mocht.
De uitslagen:
M35:     10. Sven Naets
M40:       6. Johan Wils
M45:       3. Stefan Rens
            26. Eric Glassée
M55:      8. Ludwig Van Gestel
M60:      3. Herman Lievens

gepost door herman op 19-3-2018

BK Masters: 1 titel, 9 medailles, 4 clubrecords.
Onze masters kwamen met twee medailles meer naar huis dan vorig jaar.
Maar toen hadden we vijf kampioenen en nu moesten we het met één titel stellen.
Het was nog maar eens Ilse Peetermans die voor het goud zorgde. Meteen haar 37e Nationale titel sinds ze in 2004 bij AC Herentals aansloot.
De uitslagen:
W40:       60:              2. Veronique Thys (8"44)           1e op PK
               1500:          5. Sandy Drouard (5'55"64)        2e op PK
               Ver:            3. Veronique Thys (4,12)            1e op PK
W45:       60:             3. Ilse Peetermans (8"59)            1e op PK
               60H:           1. Ilse Peetermans (9"84)            1e op PK
W50:       Kogel:        2. Karin Larnoe (11m37)              1e op PK
M35:       Ver:            7. Peter Van Hove (3m59)            2e op PK
               Kogel:        7. Peter Van Hove (6m53)            3e op PK
M40:       800:            5. Johan Wils (2'11"00)  = clubrecord              1e op PK       
               1500:          3. Johan Wils (4'22"80)  = clubrecord              1e op PK
               60H:           4. Stijn Jacobs (12"37)                 2e op PK
M45:       400:            3. Bart Van Caeyzeele (59"50)    1e op PK
M50:       200:            7. Renzo Mariani (30"22)              3e op PK
               800:            5. Renzo Mariani (2'29"78 )          2e op PK
M65:       Ver:             2. Joan Adriaensen (3m73)   = clubrecord      1e op PK
               Kogel:         2. Joan Adriaensen (10m39)  = clubrecord     1e op PK

gepost door herman op 10-3-2018

Drie Nationale titels voor gebroeders Torfs !
Robbe en Kwinten Torfs hebben hun favorietenrol waargemaakt tijdens de Belgische kampioenschappen voor cadetten en scholieren.
Robbe zorgde voor een dubbelslag door zowel de 60horden als het polsstokspringen te winnen.
Kwinten was de beste in het verspringen.
Ook Fleur Hooyberghs behaalde weer een podiumplaats in het polsstokspringen.
De uitslagen:
60 cad D:                21. Lotte Poriau                  8"32
200 cad D:              12. Mein Gevers                 26"82
200 schol D:           14. Dadjika Vanbellingen     26"52
                               25. Femke Sauviller             27"75
60H schol D:           7. Dadjika Vanbellingen       9"21         (PR)
                               dnf. Femke Sauviller
Polsstok schol D:    3.Fleur Hooyberghs            3m50
60 cad H:                28. Jelle Jochums               7"96
60H cad H:              1. Robbe Torfs                    8"69
Hinkstap cad H:       5. Dries Vandeweyer         11m08      (PR)
Polsstok cad H:       1. Robbe Torfs                    3m90
60 schol H:              6. Jens Desmedt                 7"37
                                10. Kwinten Torfs               7"42
60H schol H:            11. Jens Desmedt               8"54
Ver schol H:             1. Kwinten Torfs                 6m82

gepost door herman op 4-3-2018

Zesde titel voor Hanne Borstlap!
Vandaag won Hanne Borstlap reeds voor de zesde maal de Nationale titel in het polsstokspringen.
Na twee titels bij de cadetten en drie bij de scholieren is Hanne nu ook de beste bij de juniors.
Er kwamen nog drie andere atleten van onze club op het podium.
Elise Helsen werd tweede met de kogel, Jef Vermeiren derde in het hoogspringen en Fiebe Tengrootenhuysen koppelde aan haar derde plaats ook nog een clubrecord op de 200m.
Voor favoriet Kobe Vleminckx werd het een ongelukkig kampioenschap. Hij werd met een valse start uitgesloten op de 60m bij de beloften.
Alle resultaten van onze atleten:
60 jun D:            6. Fiebe Tengrootenhuysen             7"84   (PR)
200 jun D:          3. Fiebe Tengrootenhuysen             25"01  (Clubrecord A.C.)
Ver jun D:          5. Julie Vermonden                           5m22
Hoog jun D:        1. Hanne Borstlap                            3m80
Hoog jun H:        3. Jef Vermeiren                              1m97
Kogel bel. D:      2. Elise Helsen                                 12m26   (PR)
60H bel. H:         10. Michiel Bienens                           9"09
Polsstok bel. H:   9. Michiel Bienens                            4m00

gepost door herman op 3-3-2018


-0- -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16- -17- -18- -19- -20- -21- -22- -23- -24- -25- -26- -27- -28- -29- -30- -31- -32- -33- -34- -35- -36- -37- -38- -39- -40- -41- -42- -43- -44- -45- -46- -47- -48- -49- -50- -51- -52- -53- -54- -55- -56- -57- -58- -59- -60- -61- -62- -63- -64- -65- -66- -67- -68- -69- -70- -71- -72- -73- -74- -75- -76- -77- -78- -79- -80- -81- -82- -83- -84- -85- -86- -87- -88- -89- -90- -91- -92- -93- -94- -95- -96- -97- -98- -99- -100- -101- -102- -103- -104- -105- -106- -107- -108- -109- -110- -111- -112- -113- -114- -115- -116- -117- -118- -119- -120- -121- -122- -123- -124- -125- -126- -127- -128- -129- -130- -131- -132- -133- -134- -135- -136- -137- -138- -139- -140- -141- -142- -143- -144- -145- -146- -147- -148- -149- -150- -151- -152- -153- -154- -155- -156- -157- -158- -159- -160- -161- -162- -163- -164- -165- -166- -167- -168- -169- -170- -171- -172- -173- -174- -175- -176- -177-