Nieuws

Jeugdmeeting Malle
Zaterdag 18/09 organiseerde afdeling Malle een jeugdmeeting.
Per proef vermelden we de atleten van AC Herentals die zich best klasseerden..
Ben D:      60:   Lynn Beck   9”45
      ver:   Lynn Beck   3m58
      kogel:   Lynn Beck   6m54
      600:   Lise Geerts   2'15”44
Pup D:      60:   Alexandra Van Besouw   9”11
      ver:   Lauranne Van Hooghten   3m90
      kogel:   Lauranne Van Hooghten   8m18
      hockey:Lauranne Van Hooghten   34m69
      1000:   Alexandra Van Besouw   3'37”00
Min D:      150:   Lore Vandenhove   21”20
      1000:   Lore Vandenhove   3'27”03
      hoog:   Lore Vandenhove   1m45
      kogel:   Elise Helsen      8m67
      speer:   Lore Helsen      16m84
Ben H:      60:   Jens Desmedt   3m73
      600:   Jens Desmedt   2'04”66
      ver:   Jens Desmedt   3m73
      kogel:   Senne Van Reusel   8m31
Pup H:      60:   Arne Van Hove   9”30
      1000:   Stefan Boeckx   3'30”47
      ver:   Arne Van Hove   4m19
      hockey: Arne Van Hove   37m55
      diskus:   Arne Van Hove   25m74
Min H:      150:   Jorn Van Dyck    19”6(Handtijd)   
         Ruben Peeters    20”20
      1000:   Jorn Van Dyck   3'15”00
      hoog:   Ruben Peeters   1m50
      speer:   Ruben Peeters   29m39
      diskus:   Jorn Van Dyck   30m20

gepost door herman op 19-9-2010

Jeugdmeeting Malle en BK Aflossingen
Zaterdag 18/09 organiseert afdeling Malle voor de tweede maal een jeugdmeeting
op de piste van Mariagaarde - Oude Molenstraat in Malle.
Dit is meteen de laatste organisatie van AC Herentals dit zomerseizoen.

Zondag 19/09 staan de Belgische Aflossingskampioenschappen geprogrammeerd
in Eigenbrakel.
Volgende ACHL-ploegen zijn ingeschreven:
4x100 Masters D
4x100 Masters H
4x200 A.C. H (= mastersploeg)
4x100 Cad H
4x800 Cad H
4x400 A.C D
4x800 A.C.H

gepost door herman op 15-9-2010

Zilver voor Sofie Van Accom op BK !
Gisteren hadden in Nijvel de Belgische Kampioenschappen plaats voor juniors en beloften.
Sofie Van Accom behaalde er de zilveren medaille op de 1500m. Ze kwam slechts een halve seconde tekort om goud te halen.Verder waren er nog talrijke dichte ereplaatsen voor onze atleten.
De resultaten:
Jun D:   100:      13e.Lieze Janssen   13”33
         19e.Emma Quie   13”75
   400:        8e.Tine Spiessens   60”68
   100H:        5e.Charlotte Verboven   15”63
   hinkstap:                         5e.Lieze Janssen   9m76
Jun H:   100:      20e.Bart Claessens   12”09
   200:      13e.Bart Claessens   24”02
   400:      16e.Ranec Cool   53”09
   800:        5e.Alex Van de Vel de Sousa  1'55”78   5000:      13e.Dries Torfs   16'23”30
   diskus:      10e.Mathias Vanderheijden   27m19
   speer:        6e.Mathias Vanderheijden   45m90
Bel D:   100:        6e.Jasmine Bogaerts   13”18
   1500:        2e.Sofie Van Accom   4'41”20
   ver:        6e.Jasmine Bogaerts   5m10
Bel H:   1500:      10e.Brian Van den Bossche 4'05”15

gepost door herman op 13-9-2010

Finale Beker van Vlaanderen voor pup-min
In de maand april plaatsten zowel de meisjes als de jongens zich voor de finale van de Beker van Vlaanderen.
Deze finale had vandaag plaats in Beveren.
De pup-min meisjes van AC Herentals eindigden op een knappe 3e plaats.(na Dilbeek en AZW)
De jongens werden twaalfde.
Dat er goed gepresteerd werd door onze jeugd bewijzen de talrijke persoonlijke records die verbeterd werden,niettegenstaande we ons toch al op het einde van het seizoen bevinden.
Bekijk de lange lijst van Persoonlijke records :
Pup D:
Cools Nore      1000 : 3'54”57
Moons Sien          60 : 9”57
Geerts Elise          60 : 9”39
Verrydt Annelice   ver   :  3m87
Van Hooghten Lauranne : hockey     : 37m60

Min D:
Verheyen Femke   150:   21”74
Torfs Lien      150:   22”06
Michiels Becky   300:   47”44
Torfs Lien      60H:   10”30
Helsen Elise      60H:   10”88
Verheyen Femke   60H:   10”94
Meyers Charline   60H:   11”39
Moons Evelien   ver:   3m99
Van der Auwera Anouchka   Hoog:   1m43
Helsen Elise      speer:   20m15
Meyers Charline   speer:   16m16
4x80 : Becky,Lien,Anouchka,Lore :  44”79

Pup H:   
Geens Jonas   60:   8”49
Boeckx Stefan   1000:   3'31”97
Geens Jonas   1000:   3'11”16
Vervoort Cedric   1000:   3'21”47

Min H:
Vleminckx Kobe   80:   10”71
Willems Bram   80:   11”63
Meyers Elias      150:   25”88
Verschueren Anthony   150:   21”41
Vleminckx Kobe   150:   20”53
Lievens Michael   300:   47”47
Boeckx Cedric   1000:   3'23”75
Caerels Rik      80H:   17”43
Vleminckx Kobe   80H:   15”59
Van Dyck Jorn   80H:   14”45
Willems Bram   kogel:   8m30
Lievens Michael   kogel:   8m84
Nuyens Laurenz   kogel:   11m02
Van Turnhout Jens   speer:   27m11

En de atleten die in één proef de meeste punten vergaarden voor onze club waren:
1e plaats:   Jonas Geens       1000m pup H
2e plaats:   Jonas Geens      60m pup H
                      Arne Van Hove   kogel pup H
      Lauranne Van Hooghten   hockey pup D
      Lauranne Van Hooghten   kogel pup D
3e plaats:   Lien Torfs      ver min D
      Lore Vandenhove   hoog min D
      Annelice Verrydt   60H  pup D
      Laurenz Nuyens   kogel min H

gepost door herman op 11-9-2010

Uurloop + Kampen
Gisterenavond stond onze jaarlijkse uurloop op het programma.
Vergeleken met de vorige jaren was er maar een beperkte opkomst.
Bij de vrouwen won Chantal Van Oosterwijck(ADD) met een afstand van 15220m.
Christa Van Peer werd tweede (14285m) en Christiane Van de Water(W65) leverde met 11964m de tweede beste prestatie aller tijden in Belgïë.
Bij de mannen zorgde Steven Dobbelaere(Deinze) voor de beste prestatie. Hij liep op zijn eentje een constante wedstrijd en eindigde na 18025m . Wim Van Doren haalde 17051m en werd daarmee tweede.
Gelijktijdig met de uurloop konden onze werpers zich nog eens uitleven.
Bij de mannen waren het vooral de gebroeders Beyens die uitblonken.
Stefan won het kogelstoten(13m32)  voor Tim Van den Schoor,die met een PR van 12m33 naar de vierde plaats oprukt in onze ranglijsten .
Kristof won het speerwerpen met 47m64(amper 30 cm minder dan zijn beste prestatie in 2001)
Bij de vrouwen won Elke Gys het speerwerpen(33m80) en Laura Peeters het kogelstoten(9m87)
Laura Van den Broeck(schol) won zowel kogel(8m78 ) als speer(31m31)
Ook de cadetten Siebe Cool en Michiel Bienens behaalden op deze laatste meeting nog mooie resultaten met o.a. voor beiden een PR in het kogelstoten.

gepost door herman op 11-9-2010

Vier titels op PK 10.000 meter
Woensdag werden er vier titels binnengehaald op het provinciale kampioenschap 10.000 meter. Johan Wils werd algemeen winnaar van de wedstrijd en kampioen bij de M35 in 33'16"11. Pieter Van Dijck veroverde de titel bij de seniors in 33'31"33. Verder waren er nog titels voor Herman Lievens bij de M50 (36'00"64) en Dirk Vissers bij de M45 (38'02"69).

gepost door Dirk V. op 11-9-2010

Vrijdag 10/9 : Uurloop + Kampproeven
Nu vrijdag staat onze jaarlijkse uurloop geprogrammeerd.
Om 19u30 starten de vrouwen,samen met de mannen die - 15,5 km denken te lopen.
De tweede reeks( + 15,5 km) start om 21u00.

Wie tracht er de clubrecords te verbeteren van Jos Van de Water(19km037m)
en Magda Van Mol(15km566m) ?

Er wordt ook een tussentijd geregistreerd op de 10000m.

Vanaf 19u00 is ook kogelstoten en speerwerpen geprogrammeerd voor alle categorieën vanaf cadet.

gepost door herman op 8-9-2010

Jeugdmeeting Westerlo(5/09/10)
Voor de eerste jeugdmeeting van afdeling Westerlo waren vooral onze eigen atleten goed opgekomen.
Ze zorgden ook voor knappe resultaten.
De eerstgeklasseerde ACHL-atleten per proef:
Ben D:   60:   Lynn Beck      9”72
   ver:   Lynn Beck      3m78
   Hockey:   Lotte Steynen   26m79
Ben H:   60:   Jens Desmedt   9”59
   ver:   Jens Desmedt   3m96
   Hockey:   Wannes Moons   25m73
Pup D:   60:   Alexandra Van Besouw   9”11
   hoog:   Jinthe Robben   1m27
   kogel:   Emma Mees      7m42
Pup H:   60:   Liam Vlassenbroeck   9”33
   hoog:   Cedric Vervoort   1m31
   kogel:   Emma Mees      7m42
Min D:   80:   Becky Michiels   11”83
   ver:   Charline Meyers   4m15
   kogel:   Elise Helsen      10m08
   speer:   Elise Helsen      17m07
Min H:   80:   Ruben Peeters   10”78
   ver:   Ruben Peeters   4m85
   kogel:   Ruben Peeters   9m28
   speer:   Koen Eelen      31m72

gepost door herman op 5-9-2010

B.K cad-schol : 2e dag
Op de tweede dag van het Belg.Kamp. Cad-schol behaalden onze atleten vier maal een vierde plaats.
Samen met de twee vierde plaatsen van de eerste dag mogen we wel spreken van de kampioenschappen van de “net géén medaille”.
Jef Mees was wel het dichtst bij het brons. Hij eindigde maar één honderste achter de derde op de 200m.
Frederic Op de Beeck liep wéér een P.R. in de 400m-finale maar kwam nog enkele tienden tekort voor plaats drie.
Ook Thys Maes liep op de 1500m een persoonlijk record en werd knap vierde.
Tenslotte was er nog een vierde plaats voor Yentl Verreydt in het hoogspringen.
Alle uitslagen van de tweede dag:
Cad H:   200m :  4e : Jef Mees      23”98
   400m : 4e : Frederic Op de Beeck   54”20
   Hoog :  4e : Yentl Verreydt   1m65
   Kogel:  9e : Frederic Op de Beeck   11m65
Schol H:   200 :    19e: Brent De Pauw   24”07
   1500:    4e : Thys Maes      4'03”26
Schol D:   400H :  6e : Katrijn Boonen   69”97

gepost door herman op 5-9-2010

BK cad-schol : 1e dag
Tijdens de eerste dag van de Belgische Kampioenschappen voor cadetten en scholieren,kwamen enkele van onze atleten dicht bij een podiumplaats.
Laura Van den Broeck kwam in het speerwerpen slechts enkele cm tekort voor de derde plaats.
Emma Vissers eindigde eveneens als vierde met een evenaring van haar beste prestatie in het hoogspringen.
Laurent Robben sprong terug op niveau en eindigde op de 6e plaats in het polsstokspringen.
Jef Mees kon zich als enige eerstejaars plaatsen voor de finale van de 100m. Hij eindigde als achtste.
De uitslagen van de eerste dag:
cad H:   100:   8e. Jef Mees      11”80
                      400:   Frederic Op de Beeck          54"25 (= P.R.) en loopt morgen de finale                                                                         
   300H:   12e.Yentl Verreydt   43”86
schol H:   Polsstok:         6e. Laurent Robben         3m90
cad D:   200:   14e. Stien Vertommen       26”89
schol H:   200:   22e.Maria Van de Walle     27”71
   400:              10e.Elise Peeters   61”20
      16e.Lore Janssens    62”21
   800:   17e.Anke Govaerts    2'24”38
      18e.Kaat Vermeulen    2'24”98
      400H:Katrijn Boonen             69”27 (en loopt morgen de finale)
   Hoog:   4e.Emma Vissers     1m60
   Speer:           4e.Laura Van den Broeck   34m92

gepost door herman op 4-9-2010


-0- -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16- -17- -18- -19- -20- -21- -22- -23- -24- -25- -26- -27- -28- -29- -30- -31- -32- -33- -34- -35- -36- -37- -38- -39- -40- -41- -42- -43- -44- -45- -46- -47- -48- -49- -50- -51- -52- -53- -54- -55- -56- -57- -58- -59- -60- -61- -62- -63- -64- -65- -66- -67- -68- -69- -70- -71- -72- -73- -74- -75- -76- -77- -78- -79- -80- -81- -82- -83- -84- -85- -86- -87- -88- -89- -90- -91- -92- -93- -94- -95- -96- -97- -98- -99- -100- -101- -102- -103- -104- -105- -106- -107- -108- -109- -110- -111- -112- -113- -114- -115- -116- -117- -118- -119- -120- -121- -122- -123- -124- -125- -126- -127- -128- -129- -130- -131- -132- -133- -134- -135- -136- -137- -138- -139- -140- -141- -142- -143- -144- -145- -146- -147- -148- -149- -150- -151- -152- -153- -154- -155- -156- -157- -158- -159- -160- -161- -162- -163- -164-